Produktet ne gjendje

Sisteme elektrike 100%
Sisteme motorrike 70%
Lubrifikante 80%
Bateri 60%
Sisteme frenimi 75%
Sisteme filtrimi 76%
Sisteme frenimi 92%
Pajisje Diagnostikuese 75%
Gaz kondicioneri 89%
Pajisje per servise 45%
Disqe freni 70%
Sisteme drejtimi 78%

Cfare thone per produktet tona

  • "Une kisha probleme me kondicionerin, dhe jam shume i kenaqur me produktin qe kishin Abservis"

    Altin Murati
    Inxhinier
  • "Abservis ka produktet me te mira ne treg. Jua sugjeroj te gjithve."

    Aleks Balliu
    Biznesmen
© Copyright 2018 Abservice by Procodev